Bize yazın

Yorumlarınız

ÇOOOK GÜZEL ellerine sağlık

Tarih: 05.11.2012 | Yazan: ULAŞ

çok beğendim bi izmirli olarak gurur duydum tebrik ediyorum seni
bende bi kaçtane şişe var eski gazoz şişeleri işine yararsa sana göndereyim bende aynı zamanda izmir gazozun sahibiyim üretimle ilgili video resim bu gibi ihtiyaçlarında sana yardımcı olabilirim.
Buradan tüm gazoz sevenlerine sesleniyorum şuan piyasanın ve büyük firmaların korkulu rüyası olan eski mali gazozlar tekrardan güçleniyor buna en iyi örnek niğde gazozu ve izmir gazozu dur şuan bu firmalara üretimi durdurması karşılığında çok ciddi ve yüsek miktarda beddeller teklif ediliyor ama biz izmirli olarak izmir gazozunu üretmeye devam etme kararı aldık çok kısa süre sonra dönüşümsüz orjinal şişesinde yerini alacak tüm türkiye ve almanya italya fransa bağlantıları yapıldı ihracatla ilgili şuan kasalı üretiliyor çok kısa bi süre sonrada tekrardan dönüşümsüz olarak market raflarındaki en güzel yerini alıcak saygılarımla

Harika

Tarih: 03.07.2012 | Yazan: Burcu Yaşar

Süper olmuş. Bende giitiğim değişik yerlerden sana toplamaya çalışacağım.
Sevgiler,
Burcu

Ayılana gazoz bayılana limon =)

Tarih: 26.06.2012 | Yazan: mehmet eczacıoğlu

Abi cincibirin orjinal şişeside olsa aynı zamanda colalısı süper olcak valla.sevgiler

Teşekkürler

Tarih: 20.06.2012 | Yazan: oğlun

Ben hepsinden daha çok Seni Seviyorum

İzmir'li gazozcuya

Tarih: 05.06.2012 | Yazan: Koray Uğurlar

Bizleri gazoz dünyasına soktuğun için sana minnettarız.Umarım tüm gazozları bulursun...Boş şişede olur demişsin,ben bulduğum gazozları içip Sana boşunu vereceğim.

gazzozz üstadı

Tarih: 31.05.2012 | Yazan: Umut

Sevgili kadim dostum, öncelikle cok memnun oldum. Bu gazozlar bana en kıymetli hatıralarımı hatırlattı. Umarım bir gün bu gazozlar eşliğinde hep beraber bir fotoğraf karemiz olur. Saygılar kaptannnnnn...

Tebrikler

Tarih: 31.05.2012 | Yazan: Kaptan Melih

İyiki bu listeyi çıkardın her gittiğim yerde sana değişik gazoz arayacağım. Seni çok seviyorum, seninle gurur duyup iftihar ediyorum. Aslan oğlum sağlıkla kal.

Öğeler: 16 - 22 / 22
<< 1 | 2

Yeni yorum