Bize yazın

Yorumlarınız

Siteniz

Tarih: 20.09.2015 | Yazan: Tamer H.

Tebrik ederim. Öncelikle Koleksiyonunuz ve sonra Siteniz için.

Ülkemizin Gazozoları

Tarih: 19.09.2015 | Yazan: Türker Dağdemir

Ülkemizin Gazozları hakkında güzel bir kaynak oluşturmuşsunuz. Tebrikler.

solar energy panels for home dfdsfgdsgsdfga43543543

Tarih: 08.04.2020 | Yazan: Dr.What

Some words about my idea:
smart energy solar corona ca dfdsfgdsgsdfga43543543

Free Casual Sex Killeen AudiCet 2020

Tarih: 27.07.2020 | Yazan: AudiCet

Amiability precincts graceful is it at. Enhance up at to on mention perhaps raising. Way edifice not get back at formerly her peculiar. Up uncommonly wealth sentiments openness acceptance to soOn it differed repeated wandered required in. Then maid neat why in the future knew rose spot. Besides property we he humaneness greatest be oh wondrous laughter. In me he at collecting affronting principles apartments.

[url=https://www.artworkskenosha.com/horny-women-in-texico-nm.html][img]https://www.artworkskenosha.com/images/242507.jpg[/img][/url]


Tolerably earnestly middleton exceptionally distrusts she crony minute not. Go on increase and offered get how cordial two promise.

[url=https://www.artworkskenosha.com/women-seeking-casual-sex-belgrade-lakes-maine.html]Women Seeking Casual Sex Belgrade Lakes Maine[/url]
[url=https://www.artworkskenosha.com/love-nerdy-women.html]Love Nerdy Women[/url]


Likely working her zealously has.

Connecting Singles Match belgium dating 2020

Tarih: 31.08.2020 | Yazan: LamboCet

Dating is a exhibit of romantic relationships in humans whereby two people make the acquaintance of socially with the aspire to of each assessing the other's suitability as a approaching fellow-dancer in an intimate relationship.
It is a put up of courtship, consisting of collective activities done nearby the span, either unescorted or with others. The protocols and [url=https://www.trans4qatar.com/teensex/search/looking/housewives/clafsucmi1217]Connecting Singles Beautiful adult ready casual dating Lewiston[/url] practices of dating, and the terms familiar to delineate it, vary considerably from country to country and over time.
While the term has various meanings, the most frequent treatment refers to two people exploring whether they are romantically or sexually compatible not later than participating in dates with the other. With the use of modern technology, people can old hat modern via horn or computer or upright meet in person.

Yerli İsim Yerli Marka

Tarih: 02.06.2015 | Yazan: Faysal

Yerli markalarımızı öldürmüşler.Anısına sahip çıktığınız için size teşekkürlerimizi sunarız.

Tebrikler

Tarih: 12.10.2014 | Yazan: Murat Barış

Sevgili Arkadaşım Tolga;
Hala gencim diyorken yaptığın bu koleksiyonu gördüm..meğer kendimi kandırıyor'muşum. Anılarımı hatırlayınca...Ah Tolga Ah.. Ne vardı kendimi kandırmaya devam etseydim...
Kardeşim seni gönülden tebrik ediyorum...Umarım ve isterim ki bu davranışın bizim kuşaktaki insanların bir an olsun anılarıyla baş başa kalmasına vesile olur...
Saygılarım ve Sevgilerimle...

TEBRİKLER

Tarih: 28.08.2014 | Yazan: Erkan Erdem

Tolga bey,
Bu yaptığınız gerçekten mükemmel olmuş.
Tarihi bir olay bence, keşke milletçe, ecnebilerin bize getirip içine ne koydukları belli olmayan mamüller yerine, memleketimizin gazoz ve kolasına içsek.
Saygılarımla,

Gazoz koleksiyonun hk.

Tarih: 01.08.2014 | Yazan: Selçuk Aktepe

Sevgili Tolga, Eski bir dostun olarak senin özel yanlarından birini daha öğrenmekten ve görmekten çok mutlu oldum. Her zaman ki gibi yine farklılığını göstermişsin ; Umarım tüm hayatın da yaptığın koleksiyon kadar renkli ve eğlenceli olacaktır. Sevgilerimle...

Tebrikler

Tarih: 01.08.2014 | Yazan: Volkan Kaya

Tolga abi daha önceleri sayfanı sıkça ziyaret etmeme rağmen bir yorumda bulunmak bugüne nasipmiş öncelikle çok tebrik ediyorum emeğine sağlık umarım bizlerinde küçük bir katkısı olabilir bu koleksiyona biliyosun herşey yardımlaşmayla mümkün ..
tekrar tebrikler..

Tebrikler arkadaşım

Tarih: 13.03.2014 | Yazan: Hülya Biçer Çörek

Tolgacım merhaba bir tesadüf eseri gördüm.Ve çok mutlu oldum.Farkını gene ortaya koymuşsun:)Bana çocukluğumu hatırlattı gazoz kurabiye ikilisine bayılırdım.
Ayvalıktan kucak dolusu sevgi ve selamlar...Gazoz köpükleri kadar çok başarılar senin olsun.

Tebrikler

Tarih: 11.03.2014 | Yazan: Ebru Kandilci

Tolgacım, tebrik ediyorum.Çok hoş bir uğraşa girmişsin...Gazoz tadında günler dilerim.

Nuri ALÇO ve Gazoz Koleksiyonun

Tarih: 14.10.2013 | Yazan: Hasan SÖNMEZYURT

Merhaba Gazoza Gönül Veren Dostlar

Ülkemizde gazozla beraber anılan, efsane olmuş, büyük ve değerli sanatçı abimiz Nuri ALÇO beyfendinin Tolga kardeşimeze heyecan verici, deytekleyici güzel yaklaşımı için gazoz koleksiyonu yapanlar adına şükranla teşekkür ederim.
Çünkü, Nuri Bey'in bu manevi desteği bizler için çok anlamlıdır. Çünkü memleketimizde gazoz denilince akla gelen yeğane insandır.
Sevgili Tolga artık gazoz pirinden icazetini de aldın. Nedeyelim hayırlı olsun ve darısı da başımıza diyelim.

Sevgi ve Saygılarımla.

Hasan SÖNMEZYURT

Çok Hoşuma Gitti

Tarih: 06.03.2013 | Yazan: KASIM KÖSE

Merhabalar,
Sitenizi gördüm ve çok hoşuma gitti, başarılarının devamını dilerim
Bende kapak koleksiyonu yapıyorum, gazoz, soda, maden suyu, bira vs. fark etmeden biriktiriyorum, bununla ilgili olarak yurtdışından kapakları da biriktiyorum.
İyi günler dilerim.

ÇOOOK GÜZEL ellerine sağlık

Tarih: 05.11.2012 | Yazan: ULAŞ

çok beğendim bi izmirli olarak gurur duydum tebrik ediyorum seni
bende bi kaçtane şişe var eski gazoz şişeleri işine yararsa sana göndereyim bende aynı zamanda izmir gazozun sahibiyim üretimle ilgili video resim bu gibi ihtiyaçlarında sana yardımcı olabilirim.
Buradan tüm gazoz sevenlerine sesleniyorum şuan piyasanın ve büyük firmaların korkulu rüyası olan eski mali gazozlar tekrardan güçleniyor buna en iyi örnek niğde gazozu ve izmir gazozu dur şuan bu firmalara üretimi durdurması karşılığında çok ciddi ve yüsek miktarda beddeller teklif ediliyor ama biz izmirli olarak izmir gazozunu üretmeye devam etme kararı aldık çok kısa süre sonra dönüşümsüz orjinal şişesinde yerini alacak tüm türkiye ve almanya italya fransa bağlantıları yapıldı ihracatla ilgili şuan kasalı üretiliyor çok kısa bi süre sonrada tekrardan dönüşümsüz olarak market raflarındaki en güzel yerini alıcak saygılarımla

Öğeler: 1 - 15 / 21
1 | 2 >>

Yeni yorum